pn-pt 8.00-17.00 +48 22 322 85 95
Strona główna / Informacje dla pasażerów linii lotniczych / AEROFLOT Większa oferta posiłków i napojów

AEROFLOT Większa oferta posiłków i napojów


AEROFLOT zwiększa ofertę posiłków i napojów dla klasy Ekonomicznej i Biznesowej.
W odpowiedzi na opinie klientów, od 1 lutego Aeroflot oferuje piwo w klasie ekonomicznej na rejsach dłuższych niż sześć godzin oraz wybór win, na wielu trasach dla lotów trwających trzy godziny lub dłużej. Aeroflot zmienia ofertę szampana, na Bollinger w klasie biznesowej dla lotów międzynarodowych i Drapper dla lotów krajowych. Zwiększono również rozmiary porcji na krótkich trasach w klasie ekonomicznej.
Aeroflot zawsze słucha klientów, a popularnym tematem w opiniach było to, że pasażerowie chcą mieć wybór napojów alkoholowych lub bezalkoholowych w klasie ekonomicznej. Jest to tylko jeden z wielu usprawnień wprowadzonych przez Aeroflot w swoich klasach usług. Aeroflot szczyci się tym, że jest najlepszy w branży i nadal będzie wprowadzał ulepszenia, aby zapewnić pasażerom to, czego chcą.
W zależności od miejsca docelowego, godziny odlotu i czasu trwania lotu otrzymasz śniadanie, lunch lub przekąski. Wybór napojów alkoholowych (wino i piwo *) jest dostępny z posiłkiem Hot Lunch na następujących trasach z Moskwy :
Alicante, Amsterdam, Ateny, Barcelona, Pekin, Bolonia, Bruksela, Düsseldorf, Frankfurt, Genewa, Hanoi, Hanower, Heraklion, Ho Chi Minh, Hong Kong, Lizbona, Londyn, Los Angeles, Madryt, Malaga, Mężczyzna, Miami, Mediolan, Monachium, Neapol, Nowy Jork, Nicea, Paryż, Rzym, Seul, Split, Stuttgart, Teneryfa, Saloniki, Tokio, Walencja, Wenecja, Werona, Waszyngton, Zurych.
* Piwo jest dostępne w przypadku lotów dłuższych niż 6 godzin