pn-pt 8.00-17.00 +48 22 322 85 95
Strona główna / Informacje dla pasażerów linii lotniczych / Linie Emirates zdobyły nagrodę TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards dla linii lotniczych.

Linie Emirates zdobyły nagrodę TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards dla linii lotniczych.


Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że linie Emirates zdobyły nagrodę w kategorii „Najlepsza klasa pierwsza” w tegorocznej edycji plebiscytu TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards dla linii lotniczych. Zwyciężyliśmy także w kilku innych kategoriach, m. in. „Najlepsza klasa biznes w regionie Bliskiego Wschodu” i „Najlepsza klasa pierwsza w regionie Bliskiego Wschodu” oraz zostaliśmy okrzyknięci „Najlepszą dużą linią lotniczą” w regionie Bliskiego Wschodu. TripAdvisor nagradza najlepszych przewoźników na świecie na podstawie liczby oraz przychylności recenzji i ocen wystawionych przez użytkowników serwisu w okresie 12 miesięcy. 

Pierwsza klasa Emirates stała się wyznacznikiem podróży w segmencie premium – to w niej pojawiło się wiele innowacyjnych produktów, m. in. prywatne kabiny, prysznice Shower Spa czy salon pokładowy. W swojej najnowszej odsłonie oferujemy w niej rewolucyjne, całkowicie zamknięte prywatne kabiny inspirowane samochodami Mercedes-Benz, w których znalazły się drzwi przesuwne od podłogi do sufitu, eleganckie elementy wystroju, miękkie skórzane fotele, nowoczesna deska rozdzielcza i regulowane oświetlenie. 

Pierwsza klasa Emirates to całe przeżycie. Zaczyna się jeszcze przed lotem – od przejazdu na lotnisko z szoferem, poprzez wydzielone stanowiska odprawy i dostęp do specjalnych poczekalni lotniskowych Emirates, po wszelkie udogodnienia i usługi na pokładzie. Już dawno temu pokazaliśmy, jak powinna wyglądać podróż pierwszą klasą i nieustannie inwestujemy w produkty i innowacje. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że nasi pasażerowie docenili niezrównaną jakość naszych usług w pierwszej klasie, przyznając nam tę nagrodę. - powiedział Sir Tim Clark, prezes linii Emirates. 

We wszystkich klasach nasi pasażerowie mogą liczyć na udogodnienia i usługi na najwyższym poziomie, począwszy od obsługi słynącego z uprzejmości wielonarodowego personelu pokładowego, poprzez dostęp do ponad 4 000 kanałów z rozrywką na żądanie w systemie ice, w tym najnowszymi filmami, muzyką i grami, po posiłki inspirowane kuchnią regionalną i bezpłatne napoje. Ponadto z myślą o rodzinach przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów i usług dla dzieci. 

Zapraszamy serdecznie na pokłady naszych nowoczesnych samolotów!